2021 Sandpiper 321RL – #CS1044
Unit details
CONSIGNMENT – NO TRADES
Highlights:
- Tri-Fold Hide-A-Bed Sofa
- Opposing Slides
- Kitchen Island
- Free-Standing Table with Chairs
- King Bed Slide
Kitchen: Stainless appliances: 4 door refrigerator, 4 burner range/oven, microwave, island, floor to ceiling pantry, ceiling fan, table & 4 chairs (2 folding)
Living Area: Tri-Fold Hide-A-Sofa, theater seating across from entertainment center (TV, Stereo, Fireplace)
Bedroom: King Bed, walk in closet w/ washer/dryer prep, dresser
Bathroom: Walk in shower, porcelain stool, sink, cabinets, power fan
Exterior: (3) Slides, (2) spray ports, electric awning, Ladder to roof, (2) 15K Ducted A/C’s, backup camera prep, quad alum entry steps, 6 pt hydraulic leveling jacks, Hydraulic front jacks, Lg pass through storage
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. All Specifications listed are provided by the manufacturer. Specifications for the particular unit being viewed may vary from the manufacturer provided information
Some photos may be used for alike items. While every effort has been made to ensure accurate listings, they may not reflect all accurate specifications. Please contact us to verify any information listed. We are not responsible for pricing or typographical errors.
Advantage RV’s & Trailers, Watertown SD
Campers & RVs, Fifth Wheel
Quick Specs
| Location: | Watertown, SD |
| Stock Number: | CS1044 |
| Trailer Type: | Campers & RVs, Fifth Wheel |
| Color: | TAN |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 13669 lbs |
| Payload: | 3059 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 13669 lbs |
| Empty Weight: | 10610 lbs |
| Payload: | 3059 lbs |
Options
| Weight: | 10610 lbs |
Additional Information
| VIN: | 4X4FSAH20MJ041044 |
| Stock Number: | CS1044 |
| Year: | 2021 |
| Make: | Sandpiper |
| Model: | 321RL |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!
FAQs























































