922 23rd St. SW
Watertown, South Dakota 57201

(605) 753-5022
kevin@advantagervs.com
| VIN: | 3EUTG2228P1025942 |
|---|---|
| Year: | 2023 |
| Make: | ironbull |
| Model: | 102 X 22 GN |
| Length: | 22' or 264" |
| Width: | 8.50' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 16000 lbs |
| Empty Weight: | 4757 |
| Payload: | 11243 lbs |
| GAWR: | 8000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Black |
| Location: | 6665 |
| Stock #: | IBP5942 |
2-8,000# Axles with elect. brakes.
ST235/85R16 (14 ply) Tires.
16' Tilt + 6' stationary.
Gravity tilt.
Drive over fenders.
4 - 3" D-Rings.
Front tool box.
Adjustable 2-5/16th gooseneck coupler.
2 - 10K jacks.
Treated wood floor.
LED lighting.
Financing available.
Rent To Own Available.
See more at https://www.advantagervs.com/
Some photos may be used for alike items. While every effort has been made to ensure accurate listings, they may not reflect all accurate specifications. Please contact us to verify any information listed. We are not responsible for pricing or typographical errors.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. All Specifications listed are provided by the manufacturer.
Specifications for the particular unit being viewed may vary from the manufacturer provided information.