922 23rd St. SW
Watertown, South Dakota 57201

(605) 753-5022
kevin@advantagervs.com
| VIN: | 3EUTB2220R1031686 |
|---|---|
| Year: | 2024 |
| Make: | ironbull |
| Model: | TLB 102"X22' 16K Tilt |
| Length: | 22' or 264" |
| Width: | 8.50' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 16000 lbs |
| Empty Weight: | 3862 |
| Payload: | 12138 lbs |
| GAWR: | 8000 lbs |
| Condition: | Used |
| Color: | Black |
| Location: | 6665 |
| Stock #: | UT1686 |
2-8000# torsion axles with electric brakes.
ST215/75R17.5 16ply tires.
16′ gravity tilt deck, 6′ stationary
2 5/16″ adjustable coupler.
1-10K spring loaded drop leg jack.
4 weld on d-rings.
Winch Plate
Spare tire mount
Treated Wood floor
Financing available.
Rent To Own available.
See more at https://www.advantagervs.com/
Call or Text 605-753-5022
Some photos may be used for alike items.
While every effort has been made to ensure accurate listing, they may not reflect all accurate specifications.
Please contact us to verify any information listed. We are not responsible for pricing or typographical errors.