922 23rd St. SW
Watertown, South Dakota 57201

(605) 753-5022
kevin@advantagervs.com
| VIN: | 7PUBC1626TW000884 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | aero |
| Model: | 8.5X16 TA52 UTV V CARGO/ENCLOSED |
| Length: | 16' or 192" |
| Width: | 8.5' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9900 lbs |
| Empty Weight: | 3000 |
| Payload: | 6900 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | SILVER |
| Location: | 6665 |
| Stock #: | AT0884 |
Some photos may be used for alike items. While every effort has been made to ensure accurate listings, they may not reflect all accurate specifications. Please contact us to verify any information listed. We are not responsible for pricing or typographical errors