922 23rd St. SW
Watertown, South Dakota 57201

(605) 753-5022
kevin@advantagervs.com
| VIN: | 3EUUB1210T1113382 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | ironbull |
| Model: | 2026 IRON BULL 83" X 12' SA35 UTILITY |
| Length: | 12' or 144" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 3500 lbs |
| Empty Weight: | 1565 |
| Payload: | 1935 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Gray |
| Location: | 6665 |
| Stock #: | IBT3382 |
1 – 3500 lb. Axle (Idler).
205/75 R15 8 Ply.
Channel 4″ X 4.5LBS Frame & Tongue.
Straight Deck.
Tube Top Rail.
4″ Tail Gate w/ Springs.
2″ A-Frame coupler.
3K Topwind Jack.
Treated Floor Wood.
Stake Pockets.
Tie Downs.
Spare Tire Mount.
Financing available.
Rent to own available.
See more at https://www.advantagervs.com/
Call or text 605-753-5022
Some photos may be used for alike items.
While every effort has been made to ensure accurate listing, they may not reflect all accurate specifications.
Please contact us to verify any information listed. We are not responsible for pricing or typographical errors.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. All Specifications listed are provided by the manufacturer. Specifications for the particular unit being viewed may vary from the manufacturer provided information