922 23rd St. SW
Watertown, South Dakota 57201

(605) 753-5022
kevin@advantagervs.com
| VIN: | 3EUUB1418T1111327 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | ironbull |
| Model: | UTB 83" X 14' SA35 UTILITY |
| Length: | 14' or 168" |
| Width: | 6.92' or 83" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 3500 lbs |
| Empty Weight: | 1609 |
| Payload: | 1891 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Gray |
| Location: | 6665 |
| Stock #: | IBT1327 |
1-3500# Idler axle
ST205/75 R15 8-Ply tires
48″ Gate w/ springs
2″ A-Frame Coupler
3K Swivel Topwind Jack
Treated wood floor
Tube Top Rail
Stake Pockets
Tie Downs
UTB8314031 SA35 Iron Bull Utility Gray
Financing available
Rent to Own Available
See more at https://www.advantagervs.com
Call or Text 605-753-5022
Some photos may be used for alike items. While every effort has been made to ensure accurate listings, they may not reflect all accurate specifications. Please contact us to verify any information listed. We are not responsible for pricing or typographical errors.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. All Specifications listed are provided by the manufacturer.
Specifications for the particular unit being viewed may vary from the manufacturer provided information.